Dziś gramy w grę PC Need for Speed Underground 2

Need for Speed: U2 to jedna z najbardziej cenionych gier samochodowych dostępnych na rynku. Z pewnością przypadnie ona do gustu miłośnikom niebezpiecznych, a jednocześnie ekscytujących wyścigów. Omawiany tytuł został wyprodukowany oraz wydany przez studio Electronic Arts Inc. Dostępny jest na takich platformach, jak np. PC, GBA, PS2, XBOX, GCN, NDS.

image

Zemsta na oprawcach

Prezentowana gra jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniej odsłony. Akcja toczy się w miasteczku o nazwie Bay View. Kierowany przez nas bohater stawał się głównym celem wrogiego ugrupowania. Został on dotkliwie pobity, przez co trafił do szpitala. Po długotrwałej rehabilitacji postawił sobie za cel zemstę na oprawcach.

Masz ochotę wziąć udział w nielegalnych wyścigach oraz odpłacić się przeciwnikom? Pobierz NFS Underground 2 Download i zrób wszystko, aby główny bohater odzyskał pozycję lidera. Może on czekać na pomoc Rachel Teller, czy też Nikki Morris.

image

W porównaniu do poprzedniej części twórcy zapewniają o wiele wyższy poziom swobody, co stanowi świetne urozmaicenie zabawy. Plusem jest możliwość nieograniczonej eksploracji omawianej lokacji. Znajduje się tutaj wiele zakamarków, które warto jest odwiedzić. Miasto wiąże się z pięciu dzielnic, a każda z nich jest dość rozległa.

Pojedynki z przypadkowymi kierowcami

Darmowe gry nie dają nam czasu na nudę. W omawianej produkcji bierzemy udział w nielegalnych wyścigach, podczas których możemy szlifować swoje umiejętności. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyzwać na pojedynek przypadkowo napotkanego kierowcę. Wszystko zależy od tego, na co najdzie nas ochota. Gra za każdym razem toczy się zupełnie inaczej.

image

Szybka jazda oraz mocne samochody to nie wszystko. Warto pamiętać, że każde auto może ulec uszkodzeniu. Ponadto łamiąc przepisy prawa jesteśmy szczególnie narażeni na stłuczki, czy te wypadki. Należy więc zachować należytą ostrożność.

Kilka trybów gry

Prezentowany tytuł gwarantuje kilka trybów zabawy, a każdy z nich jest również wciągający. Na specjalną uwagę zasługuje możliwość wzięcia udziału w wyścigu bez wyznaczonej trasy. Istotne jest a to, aby zachować od rywala minimum 300 https://nfsdownload.com m odległości. Nigdy nie można być pewności, jak potoczy się starcie, co dostarcza nieprzeciętnych emocji.

Zaletą jest jeszcze możliwość tuningu zewnętrznego i wewnętrznego. Dzięki temu auto zostanie dopasowane do indywidualnych potrzeb, a jednocześnie bycie się unikatowe. Modyfikacje pozwalają również poprawić osiągi pojazdu, a tym jednym zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo.